בלוג: מאמרים

יתרונות השילוט על רכבים

המרכיב החשוב ביותר בעסק הוא שיווק ופרסום גם כאשר ברשותינו המוצר הטוב ביותר ללא חשיפה לא תבוצע מכירה וללא מכירה לעסק אין קיום. לכן חשוב לפרסם ולשווק את העסק, אפשרויות רבות קיימות לפרסום, רדיו, טלויזיה, עיתונות, אינטרנט אך כולם מוגבלים בזמן ועלותם גבוהה.

קרא עוד

שילוט למשרדים

שלטים מטבעם שנועד להם תפקיד פונקציונאלי, הצגת מידע כלשהו באופן תמציתי וברור. שלטים רבים מסייעים למי שאינם מכירים את המקום להתמצא בו, שלטים אחרים מספקים פרטים ממגוון סוגים וישנם שלטים המורים על הנחיות שיש לכבדם. שלטים למשרד אינם יוצאי דופן בכל הקשור לדרישות הפונקציונאליות הנ"ל אולם יש להם ללא ספק מאפיינים המבדילים אותם משלטים אחרים.

קרא עוד

הדפסה על בדים

בתכנון מתקנים לתצוגה, יש לראות לנגד עינינו את אולם התצוגות המכיל מתחרים רבים, ולשאול את השאלה – כיצד ניתן להבליט דווקא את מתקן התצוגה או הפרסום שלך באופן שימשוך לקוחות פוטנציאליים ויאפשר לכם להציג בפניהם את המוצר או השירות שלכם?

קרא עוד

למה עדיין אין שלט דיגיטלי בכל בית עסק בישראל?

נראה שבדבר אחד יש קונצנזוס מלא בישראל – ישראל היא מדינת הייטק מתקדמת. לא רק מאמצת טכנולוגיה במהירות ואדיקות מן הגבוהות בעולם – אלא ואולי חשוב יותר – מפתחת טכנולוגיות! נוצצות ומרשימות, צבאיות ואזרחיות, חינוכיות ובידוריות, מכל הסוגים וכמעט לכל השימושים האפשריים.

קרא עוד